Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 14:00 Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00 w sobotę

Rowerki trójkołowe

Opcje przeglądania

Każdy rodzic marzy, aby jego maleństwo jak najszybciej urosło i przesiadło się z wózka na rowerek. Dzięki trójkołowym rowerkom dla małych dzieci taka zmiana jest możliwa już w bardzo wczesnym okresie życia. Już w wieku dwóch lat można nauczyć dziecko jeździć na trójkołowym rowerku. Ponieważ małe dzieci mają naturalną potrzebę ruchu, bardzo chętnie uczą się i ładnie współpracują z rodzicami.

Trójkołowy rowerek dla małych dzieci to pojazd, który zachwyci najwybredniejszych. Posiada wiele walorów pożądanych przez opiekunów chodzących już pociech. Przede wszystkim taki rowerek jest bezpieczny ze względu na komfortowe siedzisko oraz pasy bezpieczeństwa. Rowerek posiada też uchwyt w formie rączki dla opiekuna oraz daszek zabezpieczający przed słońcem. A sam maluch może mieć wspaniałą frajdę z kierownicy przy przednim kole, dzięki której szybko nauczy się sterowania.

Trójkołowiec to doskonały sposób na nudę

Trójkołowy rowerek dla dziecka to bardzo dobry pomysł na to, aby dziecko szybko nauczyło się jeździć, dzięki czemu spacery będą bardziej dynamiczne, a przez to sprawią radość wszystkim uczestnikom. Nie ma obawy, że dziecko będzie się nudzić, a w razie, gdyby chciało się zdrzemnąć, producent zadbał o umieszczenie podpórek na stopy w bezpiecznej pozycji spoczynkowej. Nie można też zapomnieć o tym, że dziecko jadące takim trójkołowcem jest bardziej bezpieczne, ponieważ dorosły opiekun ma większą kontrolę nad dzieckiem. Można jeździć bez obawy, by dziecko wybiegło na drogę lub oddaliło się, ponieważ dzięki rowerkowi rodzic ma większą kontrolę i panuje nad sytuacją w każdej chwili.

Dużą zaletą takiego pojazdu jest możliwość uaktywnienia bobasa już od najmłodszych lat. Dziecko aktywnie korzysta ze spaceru, ucząc się czerpać radość z ruchu. Dzięki wprowadzeniu trójkołowego rowerka dla maluchów, dziecko od najmłodszych lat oswoi się z urządzeniem do jeżdżenia, dzięki czemu chętniej będzie z niego korzystać w przyszłości. Przyniesie to na pewno korzyść dla dziecka, jak i dla rodziców, którzy będą mieli oszczędzone do minimum, kłopotliwą naukę jazdy na rowerze swych pociech w przyszłości.

Rowerki są pomyślane tak, aby można je było odpowiednio dobrać, w zależności od płci dziecka i preferencji rodziców. Można wybrać rowerek dla chłopców oraz dla dziewczynek, choć dobór wzoru i koloru jest sprawą całkowicie indywidualną. Kolorystyka jest dobrana tak, aby każdy znalazł dla siebie ciekawą wersję. Głębokie daszki współgrają kolorystycznie z ramą i miękkimi dodatkami. Całość stanowi bardzo ciekawy i elegancki zestaw.

Rowerki trójkołowe na każdą porę roku

Rowerek trójkołowy dla dziecka to wielka wygoda, również pod względem transportu. Jeśli nie jest potrzebny w użyciu, można go złożyć i schować, aby nie przeszkadzał w mieszkaniu. Można też łatwo zmieścić go w bagażniku każdego samochodu, podczas wyjazdu na spacer za miasto lub by odwiedzić rodzinę. Trójkołowe rowerki można wykorzystać jako nowoczesny wózek lub właśnie rowerek, wszystko zależy od potrzeby chwili i wymagań dziecka. Składany daszek osłoni zarówno od słońca, jak i od deszczu lub wiatru. Jednym słowem, taki rowerek to doskonały pomysł na przejażdżkę w każdą pogodę.

To, co szczególnie wyróżnia takie rowery na trzech kółkach dla dzieci to wzornictwo. Rowerki te posiadają wyjątkowo estetyczne design i eleganckie kształty. W takim rowerku można poczuć się jak w sportowym i wygodnym pojeździe. Dodatkowym atutem jest możliwość odłączania poszczególnych elementów, które wraz ze wzrostem dziecka nie są już potrzebne, np. pałąk do prowadzenia lub drążek bezpieczeństwa. Gdy dziecko podrośnie, nie będzie potrzebowało głębokiego i wysokiego oparcia a dużo więcej przestrzeni i swobody ruchów.

Wygoda i komfort w trakcie spaceru

Dla jeszcze większej wygody i komfortu jazdy, w trójkołowych rowerkach dla dzieci, użyto pompowanych kół. Dzięki nim jazda po nierównej nawierzchni lub po kostce brukowej nie będzie uciążliwa i męcząca. Stosunkowo duże i pompowane koła dają lepszą amortyzację i zapobiegają przenoszeniu drgań z podłoża na wózek, a tym samym nie szkodzą delikatnej konstrukcji kręgosłupa u najmłodszych użytkowników. Trójkołowe rowerki dla małych dzieci to wspaniała alternatywa dla spacerowych wózków i radość wszystkich użytkowników.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.6 /5.0

Na podstawie: 26 opinii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl