Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w sobotę. Zamówienie musi zostać złożone do 14:00 Usługa Paczka w Weekend - Gwarancja dostawy do paczkomatu w niedzielę. Zamówienie musi zostać złożone do 11:00 w sobotę

Rowerki dla 2 latków - 12 cali

Lekkie rowerki dziecięce 12-calowe, przeznaczone już dla dwulatków. 12-calowe rowery to pierwszy model, który nauczy Twoje dziecko jazdy na rowerze. Wysoka jakość 12-calowych rowerków Sun Baby gwarantuje Twojemu dziecku bezpieczeństwo i doskonałą zabawę w każdych warunkach. Nasze rowery są lekkie, dzięki czemu doskonale sprawdzą się zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki.

12-calowe rowery dziecięce nie tylko imponują swoim wyglądem, ale również reprezentują aktualny stan technologii rowerowej. Tak, aby Twoje dziecko po przesiadce z rowerka biegowego nie miało problemów z zasiadaniem na swoim pierwszym poważnym rowerze. Rowerki w naszej ofercie wyposażone są w dodatkowe koła boczne, jednakże doświadczenie pokazuje, że dziecko, które dostatecznie dużo czasu spędziło na rowerku biegowym bardzo szybko załapują jazdę rowerem bez bocznych kółek.

Rower 12 cali — na jaki wzrost, ile lat, jaki wiek?

Rowery w rozmiarze 12 cali doskonale sprawdzą się dla dziecka o wzroście 90 cm - 100 cm, którego długość nogawki w kroku mieści się w przedziale 35 cm - 42 cm. 12-calowe rowerki BMX w porównaniu do innych modeli wyróżnia atrakcyjny stosunek jakości do ceny i wyjątkowe wzornictwo.

Dla starszych dzieci, w swojej ofercie mamy rowerki 14 calowe oraz 16 calowe.

gwiazdka- 1 gwiazdka- 2 gwiazdka- 3 gwiazdka- 4 gwiazdka- szara

Średnia ocena: 4.7 /5.0

Na podstawie: 27 opinii

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl