Zamówienia wysyłamy na bieżąco. Aktualny czas dostawy od 2 do 3 dni.
Docyky zabawką roku 2019 w konkursie zabawkowicz.pl
Logo Docyke Sun Baby

Buduj, baw się, jeździj!

Zestaw konstrukcyjny Docyke 26w1 Sun Baby
Trójkołowiec
Mnóstwo możliwości konstrukcyjnych:
Z jednego zestawu stworzysz hulajnogę, gokarta,
rower, deskorolkę, rowerek biegowy...
Ale to nie wszystko — jeśli twoja wyobraźnia nie zna granic,
zbudujesz także krzesło, stół, regał i wiele innych!
Razem ze swoim dzieckiem zbudujecie pojazd rzeczywistych rozmiarów,
z którego można od razu korzystać!
Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 2 do 15 lat,
dla chłopców i dziewczynek. pozwala rozwijać kreatywność, kształtuje zdolności konstrukcyjne i motoryczne.
Zachęca do wspólnie spędzonego, wartościowego
czasu rodzica z dzieckiem poprzez zabawę, naukę,
poznawanie zasad konstruowania.
Zestaw konstrukcyjny Docyke 26w1 Sun Baby
Docyky zabawką roku 2019 w konkursie zabawkowicz.pl
Zestaw konstrukcyjny Docyke 26w1 Sun Baby

Zabawka roku

2019

w kategorii POJAZDY

Dwa razy w roku wybieramy najbardziej wartościowe zabawki sezonu. Testujemy i oceniamy zabawki pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Najlepsze zabawki i akcesoria dla dzieci intensywnie promujemy w mediach, aby rodzice mogli świadomie zdecydować się na kupienie najlepszych produktów dla swojego dziecka.

Wybierz jeden z zestawów

FAQ

Nie! Czy to na targach branżowych, czy też podczas warsztatów zorganizowanych w szkołach podstawowych wiemy, że zarówno chłopcy i dziewczynki interesują się zestawami Docyke!

Najmniejszy zestaw Mini Docyke, przeznaczony jest dla dziecka w przedziale wiekowym 2 do ok. 6 lat. Z najmniejszego zestawu można zbudować rowerek trójkołowy, rowerek biegowy, hulajnogę (dwu i trójkołową)...i wiele innych konstrukcji.

Nie kupujesz gotowego pojazdu – musisz go najpierw zbudować! Kupując jeden z zestawów Docyke, otrzymujesz wszystkie elementy i narzędzia niezbędne do konstruowania. Nie dostajesz pojazdu gotowego do jazdy! Aktualna cena zestawów Docyke dostępna jest na stronie Sun Baby

Aktualna cena zestawów Docyke dostępna jest na stronie Sun Baby

To zależy od tego, jaki pojazd chcesz zbudować. Zbudowanie najprostszej hulajnogi zajmuje około godziny. Najdłużej trwa zbudowanie pierwszej konstrukcji i oswojenie się ze wszystkimi elementami zestawu. Zbudowanie hulajnogi elektrycznej zajmuje około 4-5 godzin. Gokart elektryczny to najbardziej rozbudowana konstrukcja i na jego budowę trzeba poświęcić około 6-7 godzin.

W zestawie otrzymujesz wszystko, co niezbędne aby rozpocząć budowanie (śruby, łączniki, profile aluminiowe, narzędzia). Informacje o tym, co zawiera konkretny zestaw (Mini Docyke, Maxi Docyke, Electro Docyke), można znaleźć na stronie Sun Baby

Tak, jako wyłączny dystrybutor zestawów konstrukcyjnych Docyke w Polsce, dysponujemy zapleczem z częściami zamiennymi.

W pełni naładowana bateria o pojemności 4Ah wystarcza na około 40-80 minut jazdy.

Jest to bateria litowo-jonowa.

Bateria powinna się w pełni naładować po około 2 godzinach.

Aby zachować gwarancję, nie można stosować innych akumulatorów, niż te dołączone do zestawu. Nie możemy Wam jednak zabronić eksperymentować, przecież o to właśnie chodzi w zestawach Docyke: budujcie pojazdy i konstrukcje jakich jeszcze nikt nie zbudował. Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa! Na początek lepiej trzymać się załączonej instrukcji składania.

Oczywiście! Jednak rodzic powinien upewnić się, że elementy są ze sobą odpowiednio połączone, a śruby należycie dokręcone. Wyłącznie odpowiednio zmontowana konstrukcja zachowa sztywność i zapewni bezpieczeństwo użytkowania.

No pewnie! Nie możemy Wam jednak zabronić eksperymentować, przecież o to właśnie chodzi w zestawach Docyke: budujcie pojazdy i konstrukcje jakich jeszcze nikt nie zbudował! Pamiętajcie o zachowaniu zasad bezpieczeństwa! Na początek lepiej trzymać się załączonej instrukcji składania.

Można. Wszystkie zestawy Docyke są ze sobą kompatybilne.

Pisz do serwisu Sun Baby, postaramy się jak najszybciej pomóc!

Zalecamy stosowanie kasku i ochraniaczy. Pamiętaj, że będziesz poruszał się samodzielnie zbudowanym pojazdem.

To zależy od średnicy zastosowanych kół zębatych (w zestawie Electro jest ich kilka). Prędkość maksymalna nie przekracza zazwyczaj 16 km/h.

Rowerek biegowy, czy najprostsza hulajnoga z zestawu Mini Docyke nie maja hamulca. Zestaw Maxi i Electro Docyke maja w zestawie hamulec tarczowy.

Budowanie konstrukcji z zestawów Docyke powinno odbywać się pod nadzorem rodzica. Pamiętaj, że wytrzymałość zbudowanej konstrukcji w dużej mierze zależy od tego, czy łączniki są należycie umieszczone w profilach, a śruby mocno dokręcone. Warto regularnie sprawdzać, czy na łączeniach nie pojawia się luz, ze szczególnym zwróceniem uwagi na elementy ruchome (kierownica, koła).

do góry
Sklep dla dzieci i niemowląt Babyboutik
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl